Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Jūlija Podziņa, reg. Nr. 30047913139,   adrese: Ērgļu iela 5, Kalngale, LV-2163, Carnikavas novads., piedāvāto porcelāna preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Prece

PODZINA.LV internetveikalā piedāvāta prece ir mākslinieces Jūlijas Podziņas radītie roku darbi. Preču attēliem un aprakstiem ir informatīva  nozīme. Katrs darbs ir īpaši radīts un unikāls, līdz ar to katrs konkrēts priekšmets var mazliet atšķirties no pārējiem.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu Podzina.lv, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi Latvijas teritorijā 2-10 darba dienu laikā saskaņā ar Piegādes cenu lapu, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Piegādes maksa:

• Bezmaksas saņemšana Kalngalē, Ērgļu ielā 5, laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni 29373494.
• Piegāde Rīgas robežās, 2 darba dienu laikā - 7 EUR
• Piegāde visā Latvijas teritorijā ar Omniva - 6 EUR
• Piegāde pa pastu Eiropas valstīs (izņemot Latviju) - 20 EUR

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pasta adresi [email protected] . Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam, to nogadājot Ērgļu ielā 5, Kalngalē, pēc iepriekšējas saskaņošanas ar Pārdevēju. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Naudas atmaksa

Pārdevējs apņemas nekavējoties, bet ne vēlāk kā 15 dienu laikā pēc atteikuma vēstules saņemšanas, atmaksāt Pircējam to naudas summu, kura tika saņemta par pasūtīto preci, uz bankas kontu, no kura nauda tika saņemta.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.